Barcelona jest w kontakcie z obrońcą Bayernu Monachium. W perspektywie przyszły transfer

Data:

FC Barcelona jest w kontakcie z obrońcą Bayernu Monachium, Benjaminem Pavardem, donosi prestiżowy tygodnik „Kicker”. Od dawna wiadomo, że zawodnik nosi się z zamiarem odejścia z klubu.

Pavard, który na mundialu w Katarze był jedynie rezerwowym we francuskiej kadrze, nie ukrywa, iż rozważa opuszczenie Monachium. Po bieżącym sezonie do końca jego kontraktu pozostanie jedynie rok, więc myśli o przeprowadzce powinny nabrać realnych kształtów.

Defensor obecnie bada możliwe kierunki transferu. Według wspomnianego pisma przedstawiciel Pavarda nawiązał już kontakt z Barceloną. W stolicy Katalonii są ponoć zainteresowani usługami 26-latka.

Barcelona ma spore braki, jeśli chodzi o pozycję prawego obrońcy, ponieważ tacy piłkarze jak Sergi Roberto czy Hector Bellerin nie spełniają pokładanych w nich nadziei. Pavard mógłby być rozwiązaniem tych problemów.

47-krotny reprezentant „Trójkolorowych” może występować zarówno na prawej stronie obrony, jak i na jej środku. Pavard to bardzo utytułowany gracz. W swojej gablocie ma między innymi Puchar Świata i Puchar Europy.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE