Matty Cash bohaterem głośnego transferu wewnątrz Premier League? Padły konkretne kwoty

Data:

Dobrze obeznany w realiach angielskiej piłki dziennikarz Simon Phillips puścił w obieg ciekawą informację. Jego zdaniem Chelsea rozważa wystosowanie oferty za Matty’ego Casha.

Na Stamford Bridge zapanowała prawdziwa plaga urazów. Jednym z kontuzjowanych zawodników jest etatowy prawy obrońca lub wahadłowy, czyli Reece James. Szefostwo Chelsea rozgląda się za zastępcą Anglika i ich uwagę przykuł gwiazdor Aston Villi.

25-latek w kwietniu ubiegłego roku prolongował kontrakt z obecnym pracodawcą o kolejne pięć lat, ale w obliczu zainteresowania tak uznanej marki mógłby poważnie zastanowić się nad przeprowadzką.

Londyńczycy są rzekomo skłonni zaoferować Aston Villi w zamian za Polaka około 15 milionów funtów plus trzy miliony bonusów. Po drugiej stronie oczekują jednak co najmniej 30 milionów w brytyjskiej walucie.

Cash jako wybiegany, nowocześnie grający boczny defensor mógłby bez problemu poradzić sobie w Chelsea. 12-krotny reprezentant naszego kraju ma na swoim koncie 81 występów w najlepszej lidze świata.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE