Bereszyński o krok od przenosin do SSC Napoli. Jego sytuacja może ulec dużej zmianie już na początku

Data:

Bartosz Bereszyński jest o krok od transferu do SSC Napoli. Tymczasem już na samym początku jego sytuacja w nowym klubie może ulec zmianie.

Niedawno media obiegła informacja, że Bartosz Bereszyński, już w zimowym okienku transferowym, zmieni klub. Gracz, który obecnie występuje w Sampdorii Genua przeniesie się do innego klubu i zostanie klubowym innego zawodnika reprezentacji Polski.

Bereszyński zwiąże się bowiem kontraktem z SSC Napoli i będzie występował razem z Piotrem Zieliński, rozgrywającym ekipy z Neapolu. „Bereś” miał zostać sprowadzony do Napoli w określonym celu, tymczasem okazuje się, że jego sytuacja już na samym początku może ulec zmianie.

Boczny defensor Sampdorii miał zostać bowiem zmiennikiem Giovanniego Di Lorenzo, który jest podstawowym obrońcą klubu z Neapolu. Tymczasem wiele wskazuje na to, że Włoch może opuścić ekipę spod Wezuwiusza.

Bartosz Bereszyński znajdzie się w komfortowej sytuacji na początku przygody z Napoli?

Media podają, że Giovanni Di Lorenzo znalazł się na celowniku FC Barcelony, która szuka alternatywy na prawą stronę defensywy. Fatalnie spisuje się bowiem Hector Bellerin, który określany jest przez hiszpańskie media mianem transferowej wtopy. Remedium na problemy Blaugrany w tym sektorze boiska miałby być właśnie Włoch.

Jeżeli do transferu faktycznie by doszło, byłaby to wspaniała wiadomość dla Bereszyńskiego. Boczny defensor reprezentacji Polski, tak jak to zostało wspomniane wcześniej, początkowo miał pełnić funkcję zmiennika Di Lorenzo. Tymczasem z miejsca mógłby wskoczyć do podstawowej jedenastki SSC Napoli.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE