„La Gazzetta dello Sport”: zapadła decyzja ws. Milika. Teraz kolejny krok

Data:

La Gazzetta dello Sport podaje nowe informacje ws. Arkadiusza Milika. Okazuje się, że Juventus Turyn podjął decyzję ws. przyszłości naszego rodaka.

Arkadiusz Milik jest obecnie wypożyczony z Olympique Marsylia do Juventusu Turyn. Nasz rodak był bohaterem transferu w letnim okienku transferowym, które zaskoczyło kibiców. Ci nie spodziewali się bowiem, że Polak trafi do „Starej Damy”.

Niektórzy krytycy twierdzili, że Milik nie poradzi sobie w Juventusie, tymczasem Polak wyrósł na jednego z czołowych graczy zespołu z północy Włoch. 28-letni napastnik reprezentacji Polski jak dotąd zanotował łącznie 19 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których zdobył sześć bramek. To całkiem przyzwoity wynik.

Nie dziwi więc, że w mediach zaczęły pojawiać się pytania, czy Juventus Turyn zdecyduje się wykupić Polaka z Olympique Marsylia. Informacje w tej sprawie podaje włoska gazeta La Gazzetta dello Sport.

La Gazetta dello Sport o przyszłości Milika w Juventusie

Włoski dziennik informuje, że Juventus Turyn podjął decyzję ws. przyszłości Arkadiusza Milika. Okazuje się, że władze klubu chcą, aby Polak został w klubie i wykupią go z Olympique Marsylia. – Jest ceniony za technikę i elastyczność – czytamy.

Kwota, którą Juventus ma zapłacić za Arkadiusza Milika opiewa na 7 milionów euro. Można więc stwierdzić, że „Stara Dama” trafiła na prawdziwą promocję.

Transfer Polaka do Juventusu ma być przesądzony. Zgodę wydał już podobno szkoleniowiec Massimiliano Allegri, który ceni umiejętności Milika. Dodatkowo, niewykluczone, iż w najbliższym czasie Juventus opuści Dusan Vlahović, a wtedy Milik byłby pierwszą opcją w ataku klubu z Włoch. Więcej TUTAJ.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE