Gigantyczna oferta za Enzo Fernandeza! Do walki o piłkarza włączył się nowy klub

Data:

Enzo Fernandez nie może narzekać na brak zainteresowania. Niemiecki Kicker podaje, że za Argentyńczyka wpłynęła niedawno gigantyczna oferta. Do walki o piłkarza włączył się bowiem nowy klub.

Enzo Fernandez to dziś zdecydowanie jedno z najgorętszych nazwisk na rynku transferowym. Benfica Lizbona, jego obecny klub, może przebierać w ofertach za piłkarza. Niedawno odrzuciła zresztą jedną z nich, która opiewała na sto milionów euro. Więcej TUTAJ.

O piłkarza stara się m.in. FC Liverpool, autor wspomnianej oferty, jednak lista klubów, które chcą pozyskać najlepszego młodego zawodnika mundialu w Katarze, jest znacznie dłuższa. Piłkarz posiada w swojej umowie klauzulę odstępnego, która wynosi 120 milionów w europejskiej walucie.

Nowe informacje ws. potencjalnego transferu Fernandeza podaje niemiecki Kicker. Gazeta informuje, że Benfica otrzymała ofertę za swojego zawodnika. Jeżeli te informacje się potwierdzą, wówczas faktem stanie się aktywowanie klauzuli w umowie Fernandeza.

Enzo Fernandez trafi do Premier League? Do walki włączył się nowy klub

Kicker podaje, że do walki o Fernandeza włączył się nowy klub z Premier League. To londyńska Chelsea, która wystosowała ofertę w wysokości 130 milionów euro. Jeżeli to prawda, wówczas aktywowana zostanie klauzula odstępnego w kontrakcie Fernandeza i klub ze stolicy Anglii będzie mógł podjąć rozmowy z piłkarzem.

Wtedy piłeczka będzie po stronie Argentyńczyka, który ostatecznie zdecyduje czy zechce dołączyć do Chelsea Londyn. Z pewnością należy również poczekać na ruch FC Liverpool, który, zmotywowany ofertą Chelsea, może złożyć jeszcze korzystniejszą propozycję.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE