Kibice reagują na słowa Cristiano Ronaldo po transferze. Portugalczyk zabrał głos

Data:

Cristiano Ronaldo zabrał głos po transferze do saudyjskiego Al Nassr. Kibice w mediach społecznościowych zareagowali na wypowiedź gwiazdora.

Zakończyła się saga związana z transferem Cristiano Ronaldo. Portugalczyk, co wcześniej zapowiadali dziennikarze, ostatecznie związał się z saudyjskim Al Nassr. Piłkarz podpisał umowę, na mocy której rocznie zainkasuje 200 milionów euro.

Wcześniej zawodnik reprezentował barwy Manchesteru United, jednak rozstał się z drużyną po głośnym wywiadzie, którego udzielił Piersowi Morganowi. Nie bawił się w nim w dyplomację i ostro krytykował włodarzy klubu, a także obecnego trenera.

Ostatecznie Manchester United zdecydował się rozwiązać umowę z Portugalczykiem, a piłkarz oficjalnie został bezrobotnym. W mediach pojawiały się spekulacje dotyczące jego przyszłości, a wczoraj dostaliśmy oficjalne potwierdzenie.

Cristiano Ronaldo o transferze do Al Nassr. Jest reakcja kibiców

Głos po transferze do ligi saudyjskiej zabrał sam zainteresowany, który udzielił oficjalnej wypowiedzi. Słowa Portugalczyka były szeroko komentowane w mediach społecznościowych.

– Jestem bardzo podekscytowany, że dołączę do moich kolegów z drużyny i pomogę zespołowi osiągnąć więcej – powiedział Ronaldo. – Jestem zachwycony nowym doświadczeniem w innej lidze i innym kraju. Wizja Al Nassr jest bardzo inspirująca – powiedział.

Słowa Portugalczyka były szeroko komentowane w social media. Kibice żartuję: „widzicie, wcale nie poszedł tam dla pieniędzy”. No cóż, w tej kwestii zapewne przeważyły finanse, jednak Ronaldo jest na tyle ambitnym graczem, że z pewnością zechce zdominować tamtejszą ligę.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE