Był jednym z objawień mundialu i zachwycił kibiców. Teraz biją się o niego dwa wielkie kluby

Data:

Randal Kolo Muani to napastnik Eintrachtu Frankfurt, który ze znakomitej strony pokazał się podczas mundialu. Francuz wraz ze swoimi kolegami sięgnął po tytuł wicemistrzów świata, a teraz biją się o niego dwa wielkie kluby.

Randal Kolo Muani to zawodnik, który występuje w niemieckiej Bundeslidze. Reprezentuje barwy Eintrachtu Frankfurt. Przed mundialem w Katarze przeciętny kibic raczej go nie kojarzył. Po turnieju sytuacja uległa jednak zmianie.

Kolo Muani podczas światowego czempionatu pokazał bowiem wyjątkową klasę. Wysoki napastnik obdarzony niesamowitą szybkością imponował kibicom. Szczególnie dobrze zagrał podczas finału mundialu przeciwko Argentynie. To on wywalczył rzut karny dla Francji w regulaminowym czasie gry, dzięki któremu podopieczni Didiera Deschampsa wrócili do gry i złapali kontakt, a ostatecznie wyrównali stan meczu i doprowadzili do dogrywki.

Dobra gra Muaniego nie umknęła uwadze wielkich piłkarskiego świata. Francuskie media donoszą, że napastnik ma oferty z dwóch klubów, które uchodzą za europejskich gigantów.

Randal Kolo Muani może trafić do wielkiego klubu

Okazuje się, że o Muaniego walczą obecnie dwa wielkie kluby. Mowa o Manchesterze United oraz Bayernie Monachium. Zarówno jedna, jak i druga ekipa są podobno zdeterminowane, by wykupić Francuza z Eintrachtu Frankfurt.

Kwota, jakiej oczekuje Eintracht za swojego zawodnika opiewa na 60 milionów euro. W tym momencie, zdaniem dziennikarzy, największe szanse na sprowadzenie Muaniego ma Manchester United.

Weto może jednak postawić sam zawodnik, który dobrze czuje się w Bundeslidze. To wskazywałoby, iż wybierze raczej ofertę Bayernu Monachium i – być może – zostanie następcą Lewandowskiego.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE