Nowe informacje ws. Zielińskiego. Bomba transferowa wisi na włosku?

Data:

Dziś informowaliśmy o doniesieniach transferowych dotyczących Piotra Zielińskiego. Teraz pojawiły się nowe informacje w tej sprawie.

Piotr Zieliński odejdzie z SSC Napoli? Takie informacje podaje włoski serwis areanapoli.it. Dziennikarze podnoszą kwestie, które pojawiały się wcześniej w innych lokalnych mediach – pisaliśmy niedawno.

Okazuje się, że wspomniany serwis powziął informacje dotyczące Zielińskiego z dużego włoskiego medium, czyli La Gazzetta dello Sport. Gazeta informuje, że Piotr Zieliński faktycznie może zmienić barwy klubowe.

Włosi podają, że „Zielu” prawdopodobnie nie podpisze nowej umowy z SSC Napoli, ponieważ władze chcą, aby obniżył swoją pensję. Tę sytuację zamierza wykorzystać Juventus Turyn.

Piotr Zieliński przejdzie do Juventusu Turyn?

La Gazzetta dello Sport podaje, że Juventus Turyn szuka następcy dla Adriena Rabiota. Francuz ma bowiem opuścić szeregi „Starej Damy”, a klub musi wypełnić lukę po środkowym pomocniku.

Na liście życzeń Juventusu znalazł się Piotr Zieliński, a ekipa z północy Włoch zamierza wykorzystać fakt, iż Polak „boksuje się” z Napoli ws. przedłużenia umowy. Ta wygasa wprawdzie w czerwcu 2024 roku, ale Juventus mógłby, na rok przed jej wygaśnięciem, złożyć ofertę swojemu lokalnemu rywalowi i zwyczajnie wykupić piłkarza.

W tym momencie trudno wyrokować czy ten temat jest realny, jednak we Włoszech jest żywy i stanowi przedmiot dyskusji ekspertów oraz kibiców.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE