Jakub Kiwior blisko transferu! Świadczy o tym jedna rzecz

Data:

Jakub Kiwior może niebawem zmienić klub. Świadczą o tym ruchy jego obecnego pracodawcy, czyli włoskiej Spezii Calcio.

O tym, że Jakub Kiwior jest bliski transferu do innego klubu media rozpisują się od kilku miesięcy. Wspominano o tym jeszcze przed mundialem, ponieważ Polak dobrze prezentował się w barwach zespołu czym budził zainteresowanie innych drużyn z włoskiej Serie A.

Po turnieju w Katarze akcje Kiwiora dodatkowo wzrosły. Polak zaprezentował się bowiem z bardzo dobrej strony. Zdarzały się mu wprawdzie błędy, jednak sposób ustawiania się, eleganckie prowadzenie piłki, a także przerzuty i technika użytkowa, zrobiły wrażenie na skautach.

Ostatnio informowano, że Kiwior znajduje się na celowniku aż czterech klubów. O tym, że Polak szykuje się do transferu świadczą ruchy jego obecnego pracodawcy.

Jakub Kiwior blisko dużego transferu

Jakuba Kiwiora chcą wielkie kluby z Serie A: Juventus Turyn, AC Milan oraz SSC Napoli. Dodatkowo Polaka chce kupić również niemiecki RB Lipsk, czyli jeden z czołowych klubów Bundesligi.

Wiele wskazuje na to, że Spezia Calcio przygotowuje się na odejście Polaka. Klub sonduje bowiem możliwość pozyskania nowego zawodnika, który występowałby na pozycji Kiwiora. Co ciekawe… następcą „Kiwiego” może być inny Polak, Przemysław Wiśniewski z Venezii Calcio z Serie B.

Transfer Kiwiora zostanie zrealizowany najprawdopodobniej latem. Spezia chce za swojego piłkarza ponad 20 milionów euro.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE