Galetti: nowe informacje ws. transferu Zielińskiego! Polak może definitywnie wyjechać z Włoch

Data:

Dziennikarz Rudy Galetti podaje nowe informacje ws. Piotra Zielińskiego. Chodzi rzecz jasna o potencjalny transfer Polaka.

12 stycznia włoskie media obiegła informacja, że Piotr Zieliński może rozstać się z SSC Napoli. Problemem mają być zarobki Polaka. Władze klubu, negocjując nową umowę zawodnika, oczekują, że zdecyduje się on obniżyć swoją pensję. Piłkarz nie ma jednak takiego zamiaru.

Dziennikarze La Gazzetta dello Sport podają, że w takiej sytuacji Polak może chcieć odejść z drużyny podczas letniego okienka transferowego. Zainteresowanie jego usługami wyraża natomiast Juventus Turyn. Więcej TUTAJ.

Nowe doniesienia w tej sprawie przekazuje również dziennikarz Rudy Galetti. Jego zdaniem Zieliński faktycznie odejdzie z SSC Napoli, jednak całkowicie wyjedzie z Włoch.

Piotr Zieliński może wyjechać z Włoch

Galetti podaje, że Piotr Zieliński ponownie znalazł się na celowniku FC Liverpool. Angielski klub, biorąc pod uwagę perturbacje związane z przedłużeniem kontraktu pomocnika, znów sonduje możliwość jego pozyskania. Nasz rodak ma jednak rywala. Zainteresowanie „The Reds” budzi bowiem także inny gracz.

– Mikel Merino z Realu Sociedad i Piotr Zieliński z Napoli, to dwa nazwiska na liście potencjalnych transferów Liverpoolu – podaje Galetti. Wiele wskazuje więc na to, że Zieliński na brak ofert nie będzie mógł narzekać.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE