Frankowski z golem przeciwko PSG! To, co wydarzyło się później to istne szaleństwo [WIDEO]

Data:

Przemysław Frankowski przyczynił się do zwycięstwa RC Lens nad PSG. Polak strzelił gola, a to, co wydarzyło się po jego trafieniu istne szaleństwo.

RC Lens zachwyciło ekspertów i kibiców francuskiej Ligue 1. Zespół, w którym występuje Przemysław Frankowski pokonał PSG w ligowym starciu 3-1. Cegiełkę do triumfu dołożył także nasz rodak, który rozegrał kapitalne zawody.

Dzięki zwycięstwu nad PSG zespół z Lens przybliżył się do pozycji lidera, którą zajmują obecnie Paryżanie. Krezusi ze stolicy Francji zdobyli jak dotąd 44 punkty, natomiast Kopciuszek z Lens ma o cztery oczka mniej.

Zwycięstwo RC Lens nad PSG to umiarkowane zaskoczenie. Zespół Przemysława Frankowskiego od początku rozgrywek Ligue 1 prezentuje się bardzo dobrze, a niedzielny mecz tylko to potwierdził.

Przemysław Frankowski z golem przeciwko PSG. To, co stało się później można nazwać prawdziwym szaleństwem

Strzelanie w meczu przeciwko PSG rozpoczął wspomniany Przemysław Frankowski. Nasz rodak wykorzystał zamieszanie w polu karnym Paryżan i posłał piłkę do bramki strzeżonej przez Donnarummę.

Po zdobytej bramce przez Polaka na stadionie zapanowało istne szaleństwo. Kibice krzyczeli, skakali, byli rozentuzjazmowani. W euforii był zresztą także Frankowski, co możecie zobaczyć na poniższym nagraniu udostępnionym przez Canal+Sport.

Radość RC Lens nie trwała długo, ponieważ 3 minuty później do wyrównania doprowadził Ektike. W 28. minucie gry na prowadzenie RC Lens wyprowadził Openda, a tuż po zmianie stron, w 47. minucie spotkania na 3-1 podwyższył Claude-Maurice.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE