Takie są uroki popularności. Film z Mbappe i Hakimim podbija sieć [WIDEO]

Data:

Kylian Mbappe i Achraf Hakimi to niedawni uczestnicy mundialu w Katarze i gwiazdy francuskiego PSG. Piłkarze są niezwykle popularni na całym świecie, o czym świadczy nagranie dostępne w internecie.

Kylian Mbappe i Achraf Hakimi jeszcze niedawno występowali podczas mistrzostw świata w Katarze. Ten pierwszy, wraz z reprezentacją Francji, dotarł aż do finału, natomiast Hakimi ze swoim Maroko zajął sensacyjną czwartą lokatę podczas turnieju.

Po mundialu piłkarze wrócili do swojego macierzystego klubu, czyli PSG. Francuski klub jest liderem Ligue 1, chociaż ostatnio zanotował wpadkę przegrywając na wyjeździe z RC Lens 3-1. Zarówno Mbappe, jak i Hakimi wystąpili w tym meczu.

Niedawno media obiegła informacja, że Francuz i Marokańczyk, którzy przyjaźnią się ze sobą, wybrali się na krótki wypad do USA. Zajrzeli m.in. na mecz ligi koszykarskiej NBA, gdzie spotkało ich zaskakujące powitanie.

Mbappe i Hakimi. Takie są uroki popularności

– Kylian Mbappé i Achraf Hakimi pojechali wspólnie na mecz NBA pomiędzy Nets i Spurs zeszłej nocy w Nowym Jorku. W przerwie meczu wyświetlono bramkę Kyliana w meczu przeciwko Argentynie, a francuski napastnik został nagrodzony owacjami na stojąco przez widzów, którzy nawet skandowali jego imię! Po Mundialu Mbappe zdobył szacunek całej planety – czytamy na profilu „Typowy Kibic Reprezentacji”.

Na tym jednak nie koniec. Do sieci trafiło bowiem nagranie, prawdopodobnie również zarejestrowane w USA, na którym Mbappe i Hakimi oglądają uliczny pokaz sztukmistrzów. Są jednak zamaskowani od stóp do głów, co jedynie świadczy o tym, jak bardzo są popularni. Nawet za oceanem, gdzie – mogłoby się wydawać – piłka nożna nie budzi aż takiego zainteresowania, jak na Starym Kontynencie.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE