Zwrot akcji! Motor Lublin ogłosił trenera na nowy sezon

Data:

Motor Lublin to klub, który potrafi zaskoczyć. Jeszcze wczoraj wszystkie media informowały, że praca Goncalo Feio nie będzie kontynuowana, a dziś mamy prawdziwy zwrot akcji. Okazuje się bowiem, że Portugalczyk pozostaje na stanowisku.

Motor Lublin potrafi zogniskować na sobie uwagę. Tylko w tym roku wybuchło tam kilka afer. Przypomnijmy bowiem, że trener Feio potrafił nakrzyczeć na rzeczniczkę prasową, rzucić kuwetą na dokumenty w prezesa klubu i trafić go w ten sposób, że ten musiał być hospitalizowany.

Na boisku było jednak dobrze. Drużyna, która jeszcze wczesną jesienią była w strefie spadkowej drugiej ligi, sezon zasadniczy zakończyła na 6.miejscu. W barażach podopieczni Feio najpierw pokonali Kotwicę Kołobrzeg, a następnie w rzutach karnych lepsi byli od Stomilu Olsztyn. Tym samym awansowali do Fortuna 1 Ligi.

Wydawało się więc, że klub wreszcie zazna trochę spokoju. Nic jednak bardziej mylnego. Rankiem 1 lipca gruchnęła wiadomość, że umowa Goncalo Feio nie zostanie przedłużona i w Motorze zaczynają poszukiwania nowego trenera. Za Portugalczykiem wstawili się jednak piłkarze. Sytuacja była napięta do tego stopnia, że trzeba było odwoływać zaplanowany na sobotę sparing z Górnikiem Łęczna.

Minęła doba i wszystko wróciło do stanu z 30 czerwca. To znaczy, Goncalo Feio nadal będzie trenerem Motoru Lublin. Klub o wszystkim poinformował już w specjalnym oświadczeniu.

Z lakonicznego wpisu na Twitterze wynika, że Portugalczyk przedłużył kontrakt o rok. Do czerwca 2024 roku.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE