Gwiazda odejdzie z Lecha Poznań? Fabrizio Romano podaje nazwę zainteresowanego klubu

Data:

Czy kolejna gwiazda może opuścić Lecha Poznań? Zdaniem świetnie poinformowanego Fabrizio Romano jest taka możliwość. Według jego informacji, stolicę województwa wielkopolskiego może opuścić Kristoffer Velde.

Świetny występ Lecha Poznań w Europie nie przeszedł bez echa. Po zawodników, którzy w sezonie 2022/23 dotarli do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy ustawiła się kolejka chętnych. Jeden – Michał Skóraś – już został sprzedany do belgijskiego Club Brugge. Kolejnym może być inny skrzydłowy, Kristoffer Velde.

Blisko 24-letni Norweg ma za sobą bardzo udany sezon. W Lidze Konferencji Europy (łącznie z kwalifikacjami) zdobył 7 bramek i zaliczył 4 asysty. Do tego należy dodać jeszcze statystyki z PKO BP Ekstraklasy – 8 bramek i 3 asysty. Zdecydowaną większość ekstraklasowego dorobku zapisał na swoim od marca, kiedy zdobył 7 bramek i zaliczył 3 asysty.

Zdaniem Fabrizio Romano oferty za tego piłkarza już zaczęły spływać. Jednym z głównych zainteresowanych ma być turecki Besiktas. – Ten klub wykazuje konkretne zainteresowanie – napisał dziennikarz. Dodał również, że nie jest to jedyny klub, który jest zainteresowany skrzydłowym Lecha Poznań.

Kristoffer Velde dostał od Lecha nieco dłuższy urlop. Podczas gdy zespół rozgrywał pierwszy sparing, Norweg zbierał siły na wakacjach w Dubaju.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE