Media: Szykuje się prawdziwy hit na Clout MMA 3! To ma być rywal Tomasza Hajto

Data:

To byłaby sensacyjna walka na gali Clout MMA 3. Zdaniem medialnych spekulacji, pod koniec grudnia do klatki wróci Tomasz Hajto, a jego przeciwnikiem będzie inny, były reprezentant Polski. Jeśli to wszystko okaże się prawdą, to nikt tego wcześniej się nie spodziewał. Czy szykuje nam się hit?

Tomasz Hajto we freak fightach zadebiutował na początku sierpnia, podczas pierwszej gali Clout MMA. Wówczas zmierzył się z byłym siatkarzem, zdobywcą Ligi Światowej z 2012 roku – Zbigniewem Bartmanem. Faworytem był kilkanaście lat młodszy Bartman i to on poddał Hajtę w drugiej rundzie przez duszenie.

Podczas drugiej gali Tomasz Hajto już w oktagonie nie wystąpił. Zapowiadano jednak, że to tylko chwilowa absencja, a były reprezentant Polski w piłce nożnej, uczestnik mistrzostw świata z 2002 roku, już wkrótce wróci do klatki. Teraz media informują, że to wydarzy się już podczas gali Clout MMA 3.

Gala Clout MMA 3 ma odbyć się 29 grudnia. Nie odbędzie się jednak w dużej hali, jak to było w przypadku dwóch poprzednich wydarzeń, a zostanie zorganizowane w warszawskim Studiu Telewizji Polsat.

Jak podaje dziś Super Express, jedną z najważniejszych walk ma być starcie Tomasz Hajto – Jakub Wawrzyniak. – Były zawodnik m.in. Legii Warszawa i Lechii Gdańsk ma trenować od pewnego czasu i pojedynek z Hajtą będzie dla niego sprawdzianem. Na razie nie jest jasne, w jakiej formule spotkają się byli piłkarze, ale jest prawdopodobne, że nie będzie to pełne MMA – pisze Super Express.

Na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia tej informacji. Jak Wam by się podobało takie zestawienie? To dobry pomysł, żeby walczyli ze sobą byli reprezentanci Polski w piłkę nożną?

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE