Krzysztof Stanowski nagrał mocny film o Rzeźniczaku! „Dlaczego jesteś bydlakiem?” [WIDEO]

Data:

Tak mocnego materiału nie było już dawno. W swoim najnowszym materiale Krzysztof Stanowski nie bierze jeńców i bardzo mocno atakuje Jakuba Rzeźniczaka. Byłego piłkarza Legii Warszawa i Wisły Płock nazywa m.in. „bydlakiem” i „durniem”.

Krzysztof Stanowski po odejściu z Kanału Sportowego na chwilę zawiesił swoją działalność na YouTube. Oczywiście nie licząc dwóch głośnych filmów. W pierwszym odpowiadał na zarzuty Mateusza Borka i Tomasza Smokowskiego z programu „Zebranie Zarządu w Arłamowie”, a w drugim opisywał swój nowy projekt pt. „Kanał Zero”.

Teraz postanowił jednak znów nagrać mocny film. Jak opowiada w materiale, wszystko zaczęło się od maila, którego dostał od Pani Eweliny, byłej partnerki Jakub Rzeźniczaka i matki jego dziecka. Z treści wiadomości dowiadujemy się m.in. o przykrościach jakie je spotykają od czasu gdy Rzeźniczak udzielił głośnego wywiadu w podcaście „Żurnalisty”. Powiedział tam m.in., że Pani Ewelina była „dziewczyną na telefon”. Z kolei w najnowszym programie „Dzień Dobry TVN” powiedział, że nie czuje żadnej więzi z dzieckiem, które ma wspólnie z Panią Eweliną.

W tej sytuacji postanowił zadziałać Krzysztof Stanowski. Postanowił bowiem nagrać bardzo mocny materiał. Wziął w obronę nie tylko Panią Ewelinę, ale przede wszystkim jej kilkuletnie dziecko. O Rzeźniczaku z kolei wypowiedział się w żołnierskich słowach.

Kuba, sorry, ale ja, jako ojciec dwójki dzieci, muszę zareagować. Popi******ło cię – mówi w nagraniu Stanowski. – Gdzieś w tym wszystkim jest kilkuletnia dziewczynka, która miała wtedy iść, jeśli dobrze liczę, do zerówki. I żadne dziecko na świecie nie zasługuje, aby zaczynać życie z taką internetową kartoteką – dodawał dziennikarz.

Stanowski do Rzeźniczaka: Jesteś złym człowiekiem

– Wiem, że zawsze chciałeś być dobrym człowiekiem, wiem, że masz w sobie ten pierwiastek dobra, ale niestety stałeś się człowiekiem złym. Stałeś się człowiekiem bardzo złym, czy tego chcesz, czy nie, czy to dostrzegasz, czy nie – podkreślał Krzysztof Stanowski.

Cały materiał możecie obejrzeć klikając poniżej. Zamieszczamy go w pełnej formie, tak jak na platformie YouTube, tak by każdy mógł wyrobić sobie swoje zdanie.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE