Kolejny program znika z Kanału Sportowego. Był nadawany nieprzerwanie przez 3 lata!

Data:

Kanał Sportowy przechodzi kolejne zmiany. Z końcem roku z ramówki znika program, który nadawany był nieprzerwanie właściwie od początku działalności kanału, czyli od 2020 roku. Jest to następna zmiana, która zachodzi w Kanale Sportowym po tym, jak jesienią z projektu odszedł Krzysztof Stanowski.

To była prawdziwa rewolucja. Gdy jesienią Krzysztof Stanowski ogłosił, że odchodzi z Kanału Sportowego stało się jasne, że przed całym projektem nastaje chwila prawdy. W końcu to „Stano” robił najlepsze liczby. Do tego wraz z jego odejściem z ramówki zniknęły programy takie, jak: „Stanowski & Mazurek”, „Weszłopolscy” oraz najbardziej popularne „Dziennikarskie Zero”.

Odejście Stanowskiego szybko miało wymierny skutek. W listopadzie nie tylko mocno spadły wyświetlenia, ale również liczba subskrypcji – tych ostatnio ubyło o 80 tysięcy.

Mateusz Borek, Tomasz Smokowski i Michał Pol widząc te liczby mocno wzięli się do pracy. Mateusz Borek zrobił m.in. bardzo dobrze oglądany wywiad z Marcinem Najmanem, Michał Pol zaczął nagrywać swój nowy program „Polowanie”, a Tomasz Smokowski powrócił z cyklem „Mój Pierwszy Raz”. Pojawienie się nowych produkcji sprawiło jednak, że zabrakło miejsca dla innych, nagrywanych od kilku lat.

Z końcem roku z ramówki Kanału Sportowego znika bowiem program „Curva sud”. Był to magazyn dla miłośników ligi włoskiej – Serie A. Informację tę przekazał ekspert programu, Michał Borkowski. – Dzięki za oglądanie i udział na czacie przez ~3 lata i 118 odcinków – napisał.

Być może kolejne decyzje dotyczące innych programów poznamy w Nowym Roku. Przypomnijmy bowiem, że poza zdjętym już magazynem ligi włoskiej, możemy tam oglądać również magazyny lig: polskiej, angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej i francuskiej.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE