Boniek potwierdza informację o pojedynku z Najmanem. „Mnie to nawet trochę kręci”

Data:

Ten rok może nam przynieść pojedynek Marcin Najman – Zbigniew Boniek. Od razu uspokajamy – nie w klatce FAME MMA, ani innej tego typu organizacji, a na torze żużlowym. Obaj panowie mieliby się bowiem zmierzyć w wyścigu na torze żużlowym. – Muszę powiedzieć, że mnie to nawet trochę kręci – przyznał Zbigniew Boniek.

O całej sprawie pisaliśmy już kilka tygodni temu. Medialny konflikt, jaki toczą Zbigniew Boniek i Marcin Najman jest znany od wielu lat. Popularny „Zibi” nie szczędził szpilek Najmanowi szczególnie, gdy ten był po swoich walkach. Głównie przegranych. Marcin Najman nie pozostawał oczywiście dłużny.

Teraz obaj panowie mają sobie wszystko „wyjaśnić” w wyścigu na torze żużlowym. – Ma to być pojedynek rozgrywany w formie wyścigu na motocyklach żużlowych na jedno okrążenie na czas. Okazja do takiego wyścigu nadarzy się już niebawem, ponieważ na początku nowego sezonu – powiedział w swoim nagraniu Marcin Najman.

Mimo tak jednoznacznej zapowiedzi, wielu kibiców wciąż uważało słowa Najmana za żart. Niespodziewanie odniósł się jednak do nich Zbigniew Boniek i de facto je potwierdził.

– Myśleliśmy o tym, żeby to miało charakter charytatywny. Pieniądze zostałyby przekazane na fajny cel. Najman mi się podoba, bo jest na to nieźle nakręcony – powiedział Zbigniew Boniek dla portalu meczyki.pl.

Kilka godzin odpowiedział już na Twitterze. Bezpośrednio do Najmana napisał: – Uważaj kolego, abym Cię w szprychy nie wkręcił.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE