Zapiera dech! Kapitalna interwencja polskiego bramkarza we Francji [WIDEO]

Data:

Wygląda na to, że Rafał Strączek wraca do wysokiej formy. Polski bramkarz, który zasłynął w tym sezonie kilkoma katastrofalnymi błędami, teraz popisał się znakomitą interwencją. Filmik z jego obroną to hit francuskiego instagrama. Ma już prawie 5 tysięcy polubień.

To miał być dla niego przełomowy sezon. Rafał Strączek po transferze z PGE FKS Stali Mielec do francuskiego Bordeaux przez pierwszy sezon musiał zadowolić się rolą rezerwowego bramkarza. Jeśli jednak dostawał szanse w Ligue 2 i Pucharze Francji, to je wykorzystywał.

Od tego sezonu został już pierwszym bramkarzem. Niestety, jesienią przytrafiły mu się aż 3 katastrofalne błędy, które prowadziły bezpośrednio do utraty gola przez jego zespół. Kibice w komentarzach byli bardzo źli i głośno domagali się zmiany w bramce Girondins Bordeaux.

Rafał Strączek wytrzymał jednak krytykę i zachował miejsce między słupkami. Szybko odpłacił się przepiękną interwencją, która we Francji bardzo mocno rozeszła się w mediach społecznościowych. W prestiżowym meczu z St. Etienne zaliczył wspaniałą obronę, a jego drużyna dzięki temu zremisowała 0:0.

– Rafał Strączek podpisał wczoraj po południu wspaniałą paradę przeciwko Saint-Etienne. Do przeżycia na filmie – napisało Girondins Bordeaux na swoim profilu na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Girondins de Bordeaux (@girondins)

Póki co Girondins Bordeaux zalicza bardzo przeciętny sezon. Drużyna, która w ubiegłym sezonie w ostatniej kolejce straciła awans do Ligue 1, teraz zajmuje dopiero 13.miejsce w ligowej tabeli. Oby dla „Żyrondystów” jak i dla Rafała Strączka druga część sezonu była dużo lepsza.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE