Kanał Sportowy zaprezentował kolejne zmiany w ramówce. Znikają popularne programy

Data:

Niełatwy czas przeżywa Kanał Sportowy. Projekt Mateusza Borka, Tomasza Smokowskiego i Michała Pola zmaga się z utratą widzów i subskrybentów, więc próbuje się ratować zmianami w ramówce. Z Kanału Sportowego znikają znane i lubiane magazyny, a pojawią się nowe, niekoniecznie sportowe programy. Jeden z nich jest wyjątkowo krytycznie oceniany przez widzów.

Kanał Sportowy wprowadza duże zmiany w ramówce. Szefowie internetowego projektu poinformowali już o tym, które programy znikają z ramówki. Od początku roku nie będziemy mogli oglądać popularnych magazynów lig: włoskiej, francuskiej i niemieckiej, a także magazynu koszykarskiego.

Wszystkie wymienione wyżej formaty nadawane były przez długie lata. Borek, Smokowski i Pol postanowili jednak, że należy wprowadzić zmiany do ramówki. Efektem jest chociażby program Pola „Polowanie”, czy seria wywiadów „Przesłuchanie”, których gospodarzem jest Mateusz Borek.

To jednak nie koniec nowości. Najnowszym pomysłem jest bowiem program Kanał Informacyjny, którego gospodarzem jest WINI. To właściciel wytwórni Stoprocent związanej z muzyką hip-hop. Sam WINI od dłuższego czasu ma swój kanał na YOUTUBE, w którym prowadzi wywiady ze znanymi osobami, ale nie tylko ze środowiska hip-hopowego.

Widzowie nie mieli jednak litości dla nowego programu. „To chyba miało być zabawne a wyszło mega krindżowo. Aż mnie parę razy ciarki przezły z zażenowania”, „Wow, ale słabe to”, „Jak to było? Tomek Smokowski ma pomysły złe lub bardzo złe”. To tylko niektóre z wielu krytycznych komentarzy.

Sam materiał również obejrzał się średnio (jak na standardy Kanału Sportowego z czasów Stanowskiego). Film dzień po publikacji ma bowiem niewiele ponad 40 tysięcy wyświetleń.

Jeśli jeszcze nie widziałeś nowego programu Kanału Sportowego, to poniżej wklejamy link do całości. Wystarczy kliknąć poniżej.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE