Ujawnili zasady walki Marcin Najman – Jacek Murański. Szykuje się prawdziwa bitwa!

Data:

Przed nami freakowa walka roku! W klatce Clout MMA ma rozstrzygnąć się jeden z najbardziej gorących konfliktów w polskich freak fightach. Dojdzie bowiem do walki Marcin Najman – Jacek Murański, która ma mieć wyjątkowe, brutalne zasady. Wszystko wyjaśniamy poniżej.

Walka Marcin Najman – Jacek Murański została oficjalnie ogłoszona już kilka dni temu. Teraz przyszedł czas na ujawnienie zasad. A te trzeba przyznać robią wrażenie. To będzie też pojedynek, który już kilkukrotnie był zapowiadany, ale ostatecznie nie doszedł do skutku. Teraz ma być jednak inaczej.

Walka Marcin Najman – Jacek Murański odbędzie się na zasadach dirty street boxing. Szykuje nam się ostra jatka, bo te zasady pozwalają w walce prawie na wszystko. – Dozwolone są młotki, backfisty, uderzenia łokciem i z główki. W czwartej rundzie jest dodatkowa możliwość KOPNIĘĆ, STOMPÓW, SOCCER KICKÓW I DOBIJANIA W PARTERZE. Bądźcie gotowi na NAJBRUTALNIEJSZE ROZWIĄZANIE KONFLIKTU – przekazują organizatorzy.

To jednak nie koniec. Obaj zawodnicy wyjdą do klatki w małych i najtwardszych rękawicach do MMA. – Czas na najbrutalniejsze zasady w historii – reklamuje na swoim fanpage na Facebooku federacja Clout MMA.

Walka Marcin Najman – Jacek Murański odbędzie się na gali Clout MMA 4. Gala będzie mieć miejsce w łódzkiej Atlas Arenie 9 marca 2024 roku.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE