Jakub Kosecki rozbity w swoim debiucie w FAME. Walka skończyła się w pierwszej rundzie

Data:

Jakub Kosecki na pewno nie tak wyobrażał sobie swój debiut w FAME MMA. Już w pierwszej rundzie został trzykrotnie posłany na deski i ostatecznie musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Walkę wygrał Łukasz „Tuszol” Tuszyński.

Jakub Kosecki to były reprezentant Polski i mistrz Polski. To również syn słynnego piłkarza i reprezentanta Polski – Romana Koseckiego. Kuba ma 33 lata, ale obecnie występuje jedynie w czwartoligowym KTS Weszło. Jednocześnie postanowił spróbować swoich sił we freak fightach.

Jego przeciwnikiem był Łukasz „Tuszol” Tuszyński. Wydawało się, że delikatnym faworytem będzie Kosecki, chociażby z tego względu, że przecież jest zawodowym sportowcem. Tymczasem oktagon wszystko zweryfikował. I to już w pierwszej rundzie tej niezwykle ciekawej walki.

Jakub Kosecki bowiem od początku był w defensywie. Co prawda pierwsze sekundy były obiecujące, wyprowadził nawet trochę ciosów, ale „Tuszol szybko zaczął przejmować inicjatywę. Już po chwili „Kosa” zaliczył swój pierwszy knockdown, niedługo później były reprezentant Polski ponownie wylądował na deskach.

Każda upływająca sekunda była dla Koseckiego gorsza. Na jego porozbijanej twarzy widać było już krew. Stało się jasne, że tego pojedynku nie wygra, gdy na kilkanaście sekund przed końcem pierwszej rundy został ponownie mocno trafiony i po raz trzeci wylądował na deskach. Sędzia nie pozwolił na kontynuację pojedynku. Tym samym Jakub Kosecki przegrał swoją debiutancką w FAME MMA.

„Kosa” jednak się nie poddaje. Po walce powiedział, że na pewno zobaczymy go jeszcze w klatce. Poniżej zobaczycie samą końcówkę tej walki.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE