Krzysztof Stanowski wypunktował najnowszą wypowiedź Borka. Jego wpis ma już tysiące lajków

Data:

Nie milknie medialny konflikt na linii Mateusz Borek – Krzysztof Stanowski. W weekend mieliśmy jego kolejną odsłonę. Mateusz Borek udzielił bowiem w wypowiedzi, w której apelował o nieporównywanie wyświetleń Kanału Sportowego i Kanału Zero po czym otrzymał mocną odpowiedź od Stanowskiego. Wpis „Stana” ma już ponad 2 tysiące lajków i prawie 500 tysięcy wyświetleń.

O tym, że Krzysztof Stanowski i Mateusz Borek nie pałają do siebie sympatią wiemy od kilku miesięcy. Dokładnie od jesieni, gdy drogi obu panów się rozeszły – „Stano” postanowił wówczas założyć swój kanał na YouTube, a Borek wraz z Tomaszem Smokowskim i Michałem Polem został w Kanale Sportowym.

W międzyczasie mieliśmy sporo wypowiedzi obu panów i dwa głośne filmy. Najpierw Mateusz Borek zaatakował Stanowskiego podczas Hejt Parku w Arłamowie, a kilkanaście dni później ten drugi odpowiedział ponad godzinnym filmem na kanale WeszłoTV. Film Stanowskiego do dziś uzbierał prawie 3,5 miliona wyświetleń.

Teraz mamy dalszy ciąg ich przepychanek. Bowiem Mateusz Borek postanowił wypowiedzieć się o wyświetleniach obu projektów. Mateusz Borek w wypowiedzi dla portalu Goniec Sport powiedział m.in.: – Zestawianie dzisiaj, przez media, zwłaszcza branżowe, wyświetleń czy subskrypcji Kanału Zero z Kanałem Sportowym jest wprost mówiąc nieuczciwe.

Borkowi chodziło o to, że w Kanale Sportowym skupiają się przede wszystkim na sporcie. Z kolei w Kanale Zero tego sportu jest bardzo mało, bowiem dominują tam inne tematy. Powiedział również, że dziś dla Kanału Sportowego konkurencją mogą być Meczyki czy też WeszłoTV.

 

Na to postanowił odpowiedzieć Krzysztof Stanowski. Wypunktował produkcje, które ostatnio ukazały się w Kanale Sportowym, a nie miały nic wspólnego ze sportem. Spuentował wypowiedź bardzo dosadnie. – To, że się nic nie klika, to nie znaczy, że treści nie powstają.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE