Wojewódzki wspomina nieprzyjemnego SMS-a od Lewandowskiego. Piłkarz dał mu wybór

Data:

Kuba Wojewódzki dzięki swojemu niezwykle popularnemu programowi od wielu lat emitowanemu na TVN-ie, zyskał mnóstwo ze znajomości ze świata show-biznesu, polityki czy sportu. Jednym z jego kolegów jest choćby Robert Lewandowski.

Wojewódzki podczas swojego autorskiego podcastu, który prowadzi razem z Piotrem Kędzierskim, opowiedział o sytuacji, w której starł się z Lewandowskim. Co ciekawe gościem obu wyżej wymienionych panów był Kuba Błaszczykowski, który jak powszechnie wiadomo, również miał z „Lewym” na pieńku.

Błaszczykowski był pytany właśnie o konflikt z Lewandowskim. W mediach urósł on do rangi narodowego problemu. Były piłkarz m.in. Borussii Dortmund jak zwykle tonował nastroje, stwierdzając, że relacje między nimi nie są takie złe. To wtedy samozwańczy król TVN-u opowiedział anegdotkę z kapitanem naszej reprezentacji w roli głównej.

Wojewódzki i Lewandowski niejednokrotnie spotykali się prywatnie. Showman był nawet obecny na ślubie napastnika Barcelony. Kiedyś podczas pogaduszek w domu Wojewódzkiego, zrobili sobie wspólne zdjęcie w kuchni, które później dziennikarz opublikował na swoich social mediach. To bardzo rozzłościło Lewandowskiego.

– Poznaliśmy się wiele lat temu. Mieliśmy kiedyś takie prywatne spotkanie u mnie w domu. Zrobiliśmy sobie śmieszne zdjęcie w kuchni i ja to zdjęcie wrzuciłem na social media. I ku mojemu zdziwieniu dostałem od niego SMS-a: „Jeśli będziesz wrzucał zdjęcia po spotkaniach ze mną, to przestaniemy się spotykać” – ujawnił Wojewódzki.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE