Flagowy program znika z Kanału Sportowego! „Ślepi i głusi nie jesteśmy”

Data:

Kanał Sportowy przechodzi kolejne zmiany. Dziś ogłoszono rewolucyjną zmianę w ramówce KS. Znika bowiem program, który emitowany był z sukcesami od kilkunastu miesięcy. W zamian emitowany będzie zupełnie nowy program. Widzowie wyrazili już swoje niezadowolenie.

Kanał Sportowy od kilku miesięcy sukcesywnie traci widzów. Jest to przede wszystkim pokłosie odejścia Krzysztofa Stanowskiego oraz tego, że utworzył on swój nowy, konkurencyjny projekt, czyli Kanał Zero. Od tego czasu bowiem KS ma dużo mniej wyświetleń na YouTube.

Z kolei projekt, który tworzą: Mateusz Borek, Tomasz Smokowski oraz Michał Pol od jesieni próbuje znaleźć dla siebie nowy format, dzięki któremu zyska widzów. Na razie te próby są nieudane. Z ostatnich produkcji bowiem jedynie studio przed galą KSW Epic oraz flagowy program „Moc Futoblu” przekroczyły 100 tysięcy wyświetleń.

Teraz Kanał Sportowy wprowadza kolejną zmianę. Z ramówki znikają poranki, które od kilku tygodni oglądały się już bardzo słabo. Jedną z przyczyn na pewno był fakt, że o tej samej porze swoje poranki miał także dużo lepiej oglądany Kanał Zero. Dziś więc oficjalnie poinformowano, że cykl KS Poranek po prawie roku nadawania znika z Kanału Sportowego.

W zamian pojawi się nowy program – „Tylko Sport”. Będzie on nadawany od środy do soboty o godzinie 10:00. W pozostałe dni o tej porze nadawane będą stałe programy piłkarskie – „Moc Futbolu” w poniedziałek, „KS Europa” we wtorek i „Loża Piłkarska” w niedzielę.

Ostatnie programy KS Poranek oglądały się słabo. Większość z nich ma bowiem oglądalność od 8 tysięcy wyświetleń do 20 tysięcy wyświetleń. To jednak nie koniec złych informacji. Kanał Sportowy w wyświetleniach powoli doganiany jest przez Canal+. Wkrótce więc KS może nawet nie królować w swojej koronnej dziedzinie, czyli sporcie.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE