Niespodzianka? Tak zakończyła się walka Jakuba Rzeźniczaka z Szalonym Reporterem [WIDEO]

Data:

Były piłkarz zadebiutował we freak fightach. Jakub Rzeźniczak w sobotni wieczór stoczył swoją debiutancką walkę w federacji Clout MMA. Jego przeciwnikiem był youtuber i influencer – Szalony Reporter.

Jakub Rzeźniczak dołączył do świata freaków. To kolejny były sportowiec, z naprawdę sporymi sukcesami na koncie, który zdecydował się taki krok. W tej samej federacji – Clout MMA – walczą chociażby siatkarski mistrz Zbigniew Bartman, czy były wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej – Tomasz Hajto.

Kibiców chyba w tej materii nic już nie zdziwi. Dość bowiem powiedzieć, że na ostatniej gali FAME MMA swoją walkę stoczył były mistrz świata w boksie – Tomasz Adamek.

Wracając jednak do byłego zawodnika Legii Warszawa. Jakub Rzeźniczak w sobotni wieczór stoczył walkę z Szalonym Reporterem. To znany youtuber, którego konta na Instagramie i YouTube śledzi ponad 100 tysięcy obserwujących i subskrybentów.

Sama walka nie trwała jednak długo. Właściwie wszystko skończyło się już na początku pierwszej rundy, gdy Jakub Rzeźniczak kilkoma kopnięciami napoczął swojego rywala, a potem mocnymi sierpami i prostymi zakończył pojedynek. Szybko poszło! Zobaczcie to na wideo poniżej.

– Objawił nam się prawdziwy RZEŹNIK w klatce. Pierwsza runda i było już po wszystkim! Piorunujący debiut w klatce CLOUTMMA. Nie możemy się doczekać kolejnej walki – przekazał profil Clout MMA na Facebooku.

Po walce Jakub Rzeźniczak nie zdradził swojego kolejnego przeciwnika. Jest jednak niemal pewne, że to dopiero początek jego przygody we freak fightach. Już jakiś czas temu mówiło się o tym, że jego kolejnym przeciwnikiem być może będzie Marcin Najman.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE