Coś pięknego! Ten gol zapewnił Polakom brązowy medal EURO w Amp Futbolu [WIDEO]

Data:

Tym piłkarzom należy się niesamowity szacunek! Nasza reprezentacja Polski w AMP Futbolu wygrała dziś z Anglią 1:0 w meczu o trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy. Tym samym nasza kadra zdobyła brązowe medale EURO 2024 w AMP Futbolu.

Dla Polaków był to wspaniały turniej. Najpierw w fazie grupowej wygrali wszystkie mecze, nie tracąc przy tym nawet bramki. W fazie grupowej wygrali z Grecją, Szkocją oraz Niemcami i do ćwierćfinałów awansowali z pierwszego miejsca z bilansem bramkowym 28:0.

W ćwierćfinale również poszło bardzo dobrze, bo po świetnym meczu reprezentacja Polski wygrała 3:0 z Irlandią. Pierwsza porażka przyszła dopiero w półfinale. Na tym etapie Biało-Czerwoni przegrali z Turcją 1:5.

Dziś zmierzyli się z Anglią w meczu o brązowy medal. Mecz był bardzo wyrównany, a przez cały czas jego trwania padł tylko jeden gol. Na szczęście był to gol dla nas. Ale jaki był to gol! Było to przepiękne trafienie z dystansu autorstwa Bartosza Łastowskiego. Wideo z tym trafieniem możecie zobaczyć poniżej.

Do końca spotkania nie padła już żadna bramka i reprezentacja Polski została brązowym medalistą Mistrzostw Europy w AMP Futbolu! Sukces to ogromny, a co również ważne, to kontynuacja świetnych wyników z lat poprzednich. Polacy zdobyli bowiem trzeci brązowy medal w historii. Wcześniej dokonywali tego w 2017 oraz 2021 roku.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE