Na szczęście Probierz go powołał. Piękny gol Polaka w Lidze Konferencji Europy [WIDEO]

Data:

Liga Konferencji Europy. Ta kolejka Ligi Konferencji Europy przyniosła dobre wiadomości dla polskich kibiców – i nie chodzi nam tylko o zwycięstwo Legii Warszawa nad Zrinjskim. Pięknego gola zdobył także Jakub Piotrowski, powołany przez Michała Probierza do reprezentacji Polski.

To spotkanie było zapowiadane, jako polski mecz w Lidze Konferencji Europy. Łudogorec Razgrad podejmował u siebie Fenerbahçe SK. W obu klubach występując reprezentanci Polski. W pierwszym z nich gra Jakub Piotrowski, a w drugim Sebastian Szymański.

Na boisko od pierwszych minut wybiegł jednak tylko Piotrowski. To właśnie były gracz m.in. Pogoni Szczecin, belgijskiego Genk, czy niemieckiej Fortuny Düsseldorf zdobył przepięknego gola, który w ostatecznym rozrachunku pomógł odnieść zwycięstwo Łudogorcowi w meczu z tureckim Fenerbahçe SK.

Była 18.minuta meczu. To właśnie wtedy Jakub Piotrowski dostał podanie na około trzydziestym metrze od bramki Turków. Reprezentant Polski długo się nie zastanawiał – najpierw sobie przyjął piłkę, a następnie uderzył niezwykle mocno i celnie. Piłka szła jak pocisk i trafiła w samo okienko bramki Fenerbahçe. Bramkarz nie zdążył wykonać żadnego ruchu.

Poniżej zamieszczamy gola Jakuba Piotrowskiego. Warto zobaczyć, bo trafienie jest naprawdę przedniej urody.

Dla 26-letniego Polaka była to trzecia bramka w czwartym występie w Lidze Konferencji Europy. Ostatecznie Łudogorec Razgrad wygrał 2:0 i z sześcioma punktami zajmuje obecnie 3.miejsce w tabeli grupy H. Prowadzi Fenerbahçe z 9 „oczkami” na koncie.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE