Krzysztof Piątek wraca do formy! Właśnie zdobył kolejną bramkę w lidze tureckiej [WIDEO]

Data:

Na ten moment czekaliśmy długo! Zdaje się bowiem, że Krzysztof Piątek w końcu wraca do strzeleckiej formy. Dowodem jest na to jego kolejne trafienie w tureckiej ekstraklasie. To już jego trzeci gol w trzech ostatnich meczach.

To był jeden z najbardziej spektakularnych zjazdów w europejskich piłce w ostatnich latach. Krzysztof Piątek, za którego w latach 2019-2020 AC Milan i Hertha Berlin płaciły łącznie prawie 60 milionów euro, obecnie wylądował na trzecim z rzędu wypożyczeniu. Tym razem zakotwiczył w tureckiej ekstraklasie.

Jego nowym klubem jest Başakşehir. No, już nie takim nowym, bo trafił tam w lecie, ale dopiero teraz na dobre zapisuje się w świadomości tamtejszych kibiców. Bowiem właśnie zdobył swojego trzeciego gola w trzech ostatnich meczach.

Oczywiście zaznaczmy, że nie jest to na pewno jego najpiękniejsze trafienie w karierze. Właściwie tylko wepchnął piłkę do siatki, która pewnie i tak by się tam znalazła. Liczy się jednak to, że ewidentnie wraca jego snajperski instynkt. Znalazł się w odpowiednim miejscu. Zobaczcie sami.

Basaksehir pewnie pokonał na własnym stadionie Pendikspor 4:1. Dla ekipy Krzysztofa Piątka to bardzo ważne zwycięstwo, bo przerwało passę czterech meczów bez wygranej. Niemniej jednak ekipa Polaka wciąż zajmuje miejsce w strefie spadkowej tureckiej Superligi.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE