Krzysztof Piątek się nie zatrzymuje! Właśnie strzelił kolejne dwa gole [ZOBACZ WIDEO]

Data:

Krzysztof Piątek wraca do wielkiej formy strzeleckiej! Polski napastnik drugi tydzień z rzędu został bohaterem tureckiej ekstraklasy. Po ubiegłotygodniowym hat-tricku, teraz zdobył dwie bramki. Jego Başakşehir wygrał 2:0 z İstanbulsporem.

W ostatnim czasie mamy do czynienia z prawdziwą eksplozją formy polskiego napastnika. A przypomnijmy, że sezon zaczął fatalnie i na pierwsze trafienie czekał aż do listopada. Na jego obronę warto jednak zaznaczyć, że cały zespół grał wówczas fatalnie. Znajdował się bowiem nawet w strefie spadkowej.

Ostatnie dwa miesiące jednak wszystko zmieniły. Obecnie Basaksehir zajmuje już 7.miejsce w ligowej tabeli i na poważnie myśli o walce o miejsca premiowane awansem do europejskich pucharów.

Symbolem odrodzenia Basaksehiru jest Krzysztof Piątek. Polak od listopada zdobył już 12 bramek i zaliczył 1 asystę. Prawie połowę tego dorobku – 5 bramek – zdobył w ciągu ostatniego tygodnia. Podczas ubiegłej kolejki zdobył hat-tricka, a teraz strzelił dwa gole. Başakşehir wygrał 2:0 z İstanbulsporem i umocnił się górnej połówce tabeli tureckiej ekstraklasy.

Krzysztof Piątek najpierw w 36.minucie otworzył wynik spotkania, a w drugiej połowie (dokładnie w 71.minucie) wykorzystał dośrodkowanie od kolegi i strzałem z powietrza pokonał bramkarza.

Gole Krzysztofa Piątka możecie zobaczyć na poniższym wideo. Pierwsze trafienie od 3:06, a drugie od 5:30. Polacy i zapraszamy do oglądania.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE