Kuriozalny samobój reprezentanta Polski. Wideo szybko rozniosło się po sieci [ZOBACZ]

Data:

Takiego samobója nie widzieliśmy już dawno. Reprezentant Polski – Paweł Bochniewicz – strzelił kuriozalnego gola samobójczego w weekendowej kolejce holenderskiej Eredivisie. Choć lepiej byłoby napisać, że to nim strzelono. Wszystko zobaczycie zresztą na wideo, które zamieszczamy poniżej.

Paweł Bochniewicz w listopadzie wrócił do reprezentacji Polski. Środkowy pomocnik, który od jesieni 2020 roku występuje w holenderskim sc Heerenveen, zagrał w meczu z Czechami w eliminacjach Euro 2024. Grał przyzwoicie, ale spotkania nie dokończył z powodu kontuzji rwy kulszowej.

Przez ten uraz pauzował przez kilka tygodni. Teraz wrócił do gry, jednak ostatniego występu nie będzie wspominał najmilej. W meczu sc Heerenveen – AZ Alkmaar zaliczył bowiem kuriozalnego gola samobójczego. Co więcej, była to bramka, która pozbawiła jego drużynę zwycięstwa. Do tego momentu prowadziła bowiem 2:1.

Wszystko wydarzyło się w 88.minucie meczu. Na bramkę Heerenveen nacierał jeden z zawodników Alkmaar, ale wydawało się, że piłka jest poza zasięgiem i do niej jako pierwszy dobiegnie bramkarz. Tak się stało, ale Andries Noppert kopnął piłką prosto w Bochniewicza, a ta poturlała się prosto do bramki.

Całą akcję, w której niestety jeden z głównych bohaterów był środkowy obrońca reprezentacji Polski jest do zobaczenia od 2:38.

Mecz sc Heerenveen – AZ Alkmaar zakończył się remisem 2:2. Obecnie drużyna Pawła Bochniewicza zajmuje 12.miejsce w ligowej tabeli. Nad strefą spadkową ma 6 punktów przewagi.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE