Odrodzenie Jana Bednarka. Strzelił gola i jest wychwalany w Anglii. „Jeden z najlepszych” [WIDEO]

Data:

Jan Bednarek przeżywa prawdziwe odrodzenie formy. Właśnie strzelił gola, jest wychwalany przez ekspertów a jego Southampton jest na najlepszej drodze do powrotu do Premier League. Jego bramkę możecie zobaczyć na poniższym. Zachęcamy, bowiem naprawdę warto.

Wydawało się, że Jan Bednarek swój najlepszy czas ma już za sobą. W Premier League jego zespół spadł z hukiem, a on sam wcześniej zanotował katastrofalne wypożyczenie do Aston Villi. Jego notowań nie poprawiała także gra w reprezentacji Polski, gdzie niestety często zdarzały mu się błędy.

Ostatnie miesiące są jednak dla niego naprawdę dobre. Jego Southampton FC jest już wiceliderem tabeli Championship, a on sam jest doceniany przez trenera i brytyjskie media. Po ostatnim meczu przeciwko Rotherham, w którym zdobył gola głową, bardzo mocno pochwalił go trener „Świętych” Russell Martin.

– Jest kapitalny Znajduje się w doskonałej dyspozycji. To według mnie jeden z najlepszych piłkarzy całej ligi w tym sezonie z uwagi na to, co robi i co gwarantuje. Cały czas idzie w górę – powiedział i szybko zaczęły go cytować angielskie media.

Poniżej wklejamy jego gola. Warto zobaczyć i dodać, że właśnie tym trafieniem uczcił doniosły jubileusz. Weekendowy mecz z Rotherham, był dla niego 200. występem w barwach Southampton FC.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE