Jak za dawnych lat! Leo Messi zdobył pięknego gola po podaniu od Jordiego Alby [WIDEO]

Data:

Leo Messi wciąż potrafi zachwycić. Tym bardziej, że u boku ma swoich dawnych partnerów z Barcelony – Jordiego Albę i Luisa Suareza. Cała trójka dała niezwykły popis w ostatnim meczu Interu Miami. Najładniejszego gola strzelił jednak Messi.

Sezon 2024 w MLS rozkręcił się na dobre. W MLS sezon gra się systemem wiosna-jesień i za nami już mniej więcej 1/3 sezonu. Na czele konferencji wschodniej jest Inter Miami, który co prawda w ostatniej kolejce zremisował 3:3 z St.Louis City, ale utrzymuje dwupunktową przewagę nad Cincinnati.

Gwiazdą Interu Miami jest oczywiście Leo Messi. Argentyński mistrz świata nie tylko znakomicie spisuje się podczas ligowych spotkań, ale jest również prawdziwym koniec pociągowym całej ligi. Popularność MLS wzrosła bowiem kilkukrotnie odkąd występuje w niej Leo Messi.

W utrzymywaniu tej popularności na pewno pomagają piękne gole. Choćby taki, jakim w ostatniej kolejce popisał się Messi. Argentyńczyk zagrał dwójkową akcję z Jordim Albą (przez wiele sezonów grali razem w Barcelonie) i uderzył idealnie z linii pola karnego. Zobaczcie to na wideo, które zamieszczamy poniżej.

Mecz z St. Louis City w ogóle był wyjątkowy. Po jednej bramce strzeliło bowiem całe trio, które jeszcze kilka lat temu było postrachem wszystkich przeciwników FC Barcelony. Gole w tym meczu zdobywali kolejno Leo Messi, Luis Suarez i Jordi Alba. Mecz zakończył się remisem 3:3.

W najbliższej kolejce (16 czerwca) Inter Miami zagra z Philadelphią Union.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE