Mocne dymy! Piotr Świerczewski zaatakowany przed galą MMA [WIDEO]

Data:

Przed nami pierwsza gala Fame Friday Arena. Podczas jej trwania dojdzie do pojedynku reprezentanta Polski, Piotra Świerczewskiego ze znanym freak fighterem Dariuszem „Daro Lwem” Kaźmierczukiem.

Startuje nowy projekt FAME MMA. Największa federacja freak fight w Polsce zorganizuje galę pod nowym szyldem. Wśród gwiazd znalazł się były reprezentant Polski w piłce nożnej. To uczestnik Mundialu.

Nowy projekt FAME MMA nazywa się FAME FRIDAY ARENA. Gala obędzie się za dosłownie kilka dni, bo już 21 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Jedną z najciekawszych walk może być starcie Piotra Świerczewskiego z Dariuszem „Lwem” Kaźmierczukiem. Były reprezentant Polski w piłce nożnej, srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku i uczestnik mistrzostw świata w 2002 roku ma już doświadczenie w formule MMA. 21 grudnia 2019 zadebiutował w mieszanych sztukach walki, gdzie podczas gali FFF 2 pokonał jednogłośnie na punkty Grzegorza „Grega Collinsa” Chmielewskiego.

Jego rywal – Dariusz „Lew” Kaźmierczuk ma dużo większe doświadczenie. W swojej karierze mierzył się do tej pory m.in. z Szymonem Kołeckim czy Marcinem Najmanem. Ogólnie stoczył 14 zawodowych walk, z których wygrał 3, a 11 przegrał. Należy jednak zaznaczyć, że wygrał dwie swoje ostatnie walki. Pokonał Natana Marconia i Kacpra Bociańskiego.

Teraz postanowił mocno poddymić przed walką z Piotrem Świerczewskim. Przed spotkaniem twarzą w twarz z byłym piłkarzem postanowił przebrać się w charakterystyczny, szamański strój. Gdy obaj zawodnicy stanęli naprzeciwko siebie, Kaźmierczuk wysypał na głowę Świerczewskiego proch przypominający zioła.

– Będziesz crashed and smashed, Piotrek. Bekniesz za tego lwa. Sorry, ale trafiło na ciebie – powiedział do Świerczewskiego.

O co chodzi z tym lwem? Otóż Dariusz Kaźmierczuk zapowiada rewanż na futbolistach za znęcanie się nad zwierzętami. Przypomniał bowiem, że według informacji mediów w 2011 roku Zlatan Ibrahimović miał zabić na polowaniu lwa.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE