Marcin Najman przegrał z „Lizakiem” na Clout MMA! Zobaczcie skrót tej walki [WIDEO]

Data:

Clout MMA 2. Podczas gali Clout MMA 2 doszło do długo oczekiwanej walki Marcin Najman – Piotr „Lizak” Lizakowski. Obaj zawodnicy przewalczyli na pełnym dystansie trzech rund, ale nikogo nie zachwycili. Sędziowie ostatecznie przyznali zwycięstwo „Lizakowi”. Zobaczcie skrót walki.

To był prawdziwy freak fight. Marcin Najman był bowiem o 40 kilogramów cięższy od swojego rywala. Nic więc dziwnego, że Piotr „Lizak” Lizakowski starał się walczyć na dystansie i rzadko wchodził w zwarcie z „El Testosteronem”. Starał się atakować szybko, a następnie równie prędko odskakiwać.

W drugiej rundzie Marcin Najman starał się ruszyć na rywala. Lizakowski był jednak na to dobrze przygotowany i nie dał sobie zrobić krzywdy dużo cięższemu rywalowi. Szczerze, w klatce działo się jednak mało. W pewnym momencie nawet sędzia postanowił upomnieć zawodników za pasywną walkę.

Wtedy mocniej ruszył „Lizak”. Starał się pójść po nogi Najmana i go obalić. Każda jednak z prób była broniona przez dużo bardziej doświadczonego „El Testosterona”. Po pierwszych dwóch rundach wydawało się, że minimalnie na punkty prowadzi Lizakowski.

Wydawało się więc, że Marcin Najman mocniej ruszy na rywala w trzeciej rundzie. Tak się jednak nie stało. Poza krótkimi zrywami do ataku, „El Testosteron” nie był w stanie dorwać się do dużo lżejszego „Lizaka”. Młodszy i chudszy zawodnik bardzo sprytnie kradł kolejne sekundy, aż w końcu walka się zakończyła. Tę na punkty ostatecznie wygrał Piotr „Lizak” Lizakowski”!

Podczas gali Clout MMA 2 Marcin Najman powinien stoczyć jeszcze jedną walkę. Jego przeciwnikiem ma być Adrian Cios.

Gala Clout MMA 2 transmitowana jest w systemie pay-per-view. Dostęp do gali można wykupić pod linkiem https://cloutmma.tv/.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE