Piłkarz Espanyolu o kopnięciu Lewandowskiego w głowę. Zdumiewające słowa

Data:

Joselu, piłkarz Espanyolu Barcelona, zabrał głos ws. sytuacji z udziałem Roberta Lewandowskiego. Piłkarz FC Barcelony został kopnięty w głowę, jednak sędzia nie dał sprawcy czerwonej kartki.

Sytuacja, w której udział brał Robert Lewandowski odbiła się szerokim echem w całym piłkarskim świecie. Wszak derby Barcelony śledziło wielu kibiców na całym globie.

Do opisywanego zdarzenia w ostatnich dziesięciu minutach spotkania. Wówczas kapitan reprezentacji Polski starł się z zawodnikami Espanyolu Barcelona, a ci przewrócili go na murawę. Jeden z graczy „Papużek”, Cabrera, postanowił dołożyć jednak coś od siebie.

Przeskakując nad Polakiem gracz lokalnego rywala FC Barcelony kopnął Lewandowskiego w głowę. Sędzia Lahoz widząc całe zdarzenie sięgnął po czerwoną kartkę i pokazał ją Cabrerze. Po chwili jednak, po analizie VAR, wycofał się ze swojej decyzji. Więcej TUTAJ.

Piłkarz Espanyolu o kopnięciu Lewandowskiego. Zaskakująca wypowiedź

Głos ws. zdarzenia z udziałem Lewandowskiego i Cabrery zabrał inny zawodnik Espanyolu Barcelona, strzelec bramki w starciu z Barcą, Joselu. Piłkarz wyraził kontrowersyjną opinię na temat wspomnianej sytuacji.

Joselu uważa bowiem, że sędzia Mateu Lahoz podjął słuszną decyzję ostatecznie nie dając czerwonej kartki jego klubowemu koledze. Zdaniem Joselu nie było to zdarzenie, za które Cabrera powinien wylecieć z boiska.

–  Sytuację z Lele (Leandro Cabrerą – przyp. red.) trzeba było zobaczyć, to nie była czerwona kartka. Bardzo trudno jest sędziować tego typu mecze. Było dużo przerw, ale musieliśmy grać swoje, bo potrzebowaliśmy tutaj zapunktować – powiedział gracz Espanyolu Barcelona.

Mecz FC Barcelony z lokalnym rywalem zakończył się remisem 1-1. Gola dla Blaugrany zdobył Marcos Alonso, natomiast dla przeciwnika wspomniany Joselu.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE