L’Equipe przyznało Marciniakowi notę 2. Polscy internauci nie wytrzymali [KOMENTARZE]

Data:

Francuska gazeta L’Equipe przyznała Szymonowi Marciniakowi za mecz Argentyna-Francja notę 2. Polscy internauci nie wytrzymali i dali upust swoim emocjom w komentarzach.

Decyzja francuskiej gazety L’Equipe o przyznaniu Szymonowi Marciniakowi tak niskiej noty za finałowy mecz podczas mundialu w Katarze wywołała oburzenie nie tylko w Polsce. Eksperci są bowiem zgodni – polski sędzia ma za sobą udane zawody, w których ustrzegł się błędów.

Trudno więc zrozumieć decyzję francuskich dziennikarzy, który przyznali mu notę 2. Oburzyło to polskich kibiców, którzy pod wpisem opublikowanym przez L’Equipe w serwisie Twitter dali upust swoim emocjom. Pod zdjęciem zaroiło się od negatywnych komentarzy pod adresem wspomnianego medium.

L’Equipe przyznało Marciniakowi notę 2. Internauci dali popalić Francuzom

Wpis L’Equipe skomentował m.in. znany polski bloger piłkarski, specjalizujący się w tematyce transferowej, czyli Janekx89, który napisał krótko: „Le Cabaret”. Identyczny komentarz zamieścił również Michał Kołodziejczyk, szef Canal+Sport.

Przegrywać z klasą trzeba umieć. Marciniak TOP mecz, a Wy mu dwójeczkę dajecie – napisali z kolei twórcy serwisu Ekstraklasa Trolls.

Głos zabrał nawet Tygodnik NIE. – Od bierdolta się od nas i naszego Szymona i od nas – napisali przedstawiciele tygodnika w typowym dla siebie, prześmiewczym stylu.

– Francuzi nie istnieli na boisku aż do 80. minuty, więc muszą się kimś zająć, a nie sobą. Sędziowanie Marciniaka było jednym z najlepszych w historii mistrzostw świata – ocenił Piotr Wieczorek.

 

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE