Sebastian Mila z tajemniczym wpisem. Odchodzi z TVP i dał kibicom wielką zagwozdkę

Data:

Sebastian Mila nie będzie dłużej pracował jako ekspert w TVP Sport. Były piłkarz ogłosił to za pośrednictwem Twittera. Jego wpis jest jednak dość tajemniczy.

Sebastian Mila od kilku lat związany był ze stacją TVP Sport. Jego przygoda zaczęła się od Euro 2016, gdy – samemu nie otrzymując powołania na turniej – udał się z ekipą telewizyjną do Francji. Pracował wówczas jako ekspert.

Praca w telewizji spodobała mu się na tyle, że jakiś czas później, już po zakończeniu kariery sportowej, zdecydował się związać z TVP Sport na stałe. Analizował mecze w studio, wspierał także komentatorów, w tym legendarnego Dariusza Szpakowskiego.

Mila był członkiem ekipy TVP Sport również podczas mundialu w Katarze, jednak wszystko wskazuje na to, że był to jego ostatni turniej „w barwach” telewizji publicznej. Były piłkarz m.in. Śląska Wrocław poinformował bowiem, że jego przygoda ze sportowym kanałem telewizyjnym się kończy.

Sebastian Mila zamieścił tajemniczy wpis

Za pośrednictwem wpisu na Twitterze Mila poinformował, że nie będzie dłużej pracował w TVP Sport. Jego tweet jest jednak dość tajemniczy, ponieważ były piłkarz dał do zrozumienia, że nie kończy pracy w charakterze eksperta.

Dziękuje @sport_tvppl za piękne kilka lat. Mam nadzieje że byłem grzeczny. Będziemy się jeszcze widzieć – napisał Sebastian Mila na swoim profilu społecznościowym.

Kibice zachodzą w głowę, co miał na myśli emerytowany piłkarz. Wiele jednak wskazuje na to, że zwyczajnie, podobnie jak w czasie kariery sportowej, „zmieni barwy klubowe”. Być może zwiąże się z innym medium i to tam będzie kontynuował swoją telewizyjną przygodę.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE