„Sobowtór” Szczęsnego na Gali Mistrzów Sportu? Internauci masowo publikują screeny

Data:

Trwa Gala Mistrzów Sportu. Nominowany do nagrody Sportowca Roku jest Wojciech Szczęsny. Internauci żartują, że podczas wydarzenia jest obecny jego… „sobowtór”.

– Miło nam poinformować, że po kapitalnym występie w mundialu Wojciech Szczęsny został dodatkowo nominowany do 88. Plebiscytu „Przeglądu Sportowego” – informował na początku grudnia zastępca redaktora naczelnego „Przeglądu Sportowego” Paweł Wołosik.

Szczęsny osobiście na gali pojawić się nie mógł, ponieważ wraz ze swoim Juventusem w sobotni wieczór rozgrywał mecz. Internauci zauważyli jednak, że podczas wydarzenia obecny był „sobowtór” golkipera reprezentacji Polski.

Szczęsnego na Gali nie ma, ale jest jego… „sobowtór”

Na Twitterze internauci wrzucają screeny z Gali Mistrzów Sportu, na których widać człowieka łudząco podobnego do Wojciecha Szczęsnego.

– Ale Szczęsny jest kozak. Ledwo mecz w Turynie skończył, a już na gali jest. Czapki z głów – napisał jeden z internautów. – Mecz skończył przed 20 i już na gali #SportowiecRoku? Halo Polsat, ciśniecie wszystkich w wała? – napisał kolejny.

Rozwiązanie zagadki jest jednak bardzo proste. „Sobowtór” reprezentanta Polski to Jan Szczęsny, czyli rodzony brak Wojciecha. Panowie są do siebie niezwykle podobni, a Jan reprezentuje swojego brata podczas Gali.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE