Coś dziwnego działo się podczas sparingu Legii Warszawa? Piłkarze nie chcą komentować [WIDEO]

Data:

Eksperci i kibice są zdziwieni sytuacjami z meczu sparingowego Legii Warszawa z azerskim Sabail. Ich zdaniem zachowanie sędziego było, jak to określił jeden z blogerów, „śmierdzące”.

Legia Warszawa przebywa obecnie na zgrupowaniu w Turcji – w Belek. Zawodnicy rozegrali już nawet sparing, a ich rywalem był azerski zespół Sabail. Spotkanie, zakończone remisem 2-2, prowadzone było jednak przez arbitra w dość kontrowersyjny sposób.

Z boiska, za protesty, wyrzucony został kapitan „Wojskowych” Josue oraz inny gracz Legii – Yuri Ribeiro. Arbiter przyznał także azerskiemu zespołowi dość zaskakujący rzut karny, a Legii nie uznał gola. Bloger Janekx89 pisze wprost o „śmierdzących decyzjach” sędziego, który – jak zauważył – miał dość spory brzuszek.

Dziwny sparing Legii w Turcji. Masa absurdalnych wręcz „śmierdzących” decyzji sędziego z brzuszkiem. W końcówce rzut karny dla rywali wg zawodników Wojskowych totalnie z czapy, czerwone kartki dla Josue i Ribeiro. Duże zamieszanie i mocne słowa piłkarzy i sztabu – napisał Janekx89 na swoim profilu społecznościowym.

Dziwny sparing Legii. Rosołek: nie będę komentował pracy arbitrów

Do wspomnianego wpisu Janekx89 dołączył nagranie, na którym widać moment, gdy sędzia usuwa z boiska Yuriego Ribeiro, a w stronę arbitra zmierza Josue.

– Lepiej nie będę komentował pracy arbitrów – powiedział strzelec dwóch goli dla Legii Maciej Rosołek wymownie się przy tym uśmiechając (cytat TVP Sport).

– Sędzia przepraszał nas za nieuznanego gola, ale nie ma sensu dyskutować o pracy arbitrów – dodał z kolei Inaki Astiz, asystent Kosty Runjaicia, trenera Legii (cytat TVP Sport).

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE