Leo Messi olał oficjalną galę Ligue 1. Wolał pójść na koncert Coldplay

Data:

Leo Messi wywołał we Francji niemały skandal. Otóż nie skorzystał z zaproszenia na oficjalną galę podsumowującą sezon we francuskiej Ligue 1. Zamiast tego udał się na koncert zespołu Coldplay.

Argentyńczyk miał szansę na najważniejszą nagrodę – Piłkarz Roku Ligue 1. Leo Mesii znalazł się w znakomitym gronie, bo oprócz niego nominowani byli także: Kylian Mbappe, Jonathan David, Seko Fofana i Lois Openda. Ostatecznie nagroda trafiła w ręce jego klubowego kolegi. Zaszczytny tytuł został przyznany bowiem dla Kyliana Mbappe.

Leo Messi na oficjalnej gali się jednak nie pojawił. Być może wiedział wcześniej, że zaszczytnego wyróżnienia nie otrzyma. W związku z tym poleciał do Barcelony na koncert zespołu Coldplay. Zauważyli to dobrze poinformowani dziennikarze, a wszystko potwierdził Fabrizio Romano.

Oczywiście obecność Messiego na koncercie wzbudziła ogromne zainteresowanie. Inni fani zebrani na koncercie skandowali jego nazwisko.

Brak jego obecności na oficjalnej gali Ligue 1 chyba ostatecznie potwierdza informacje, że Argentyńczyk opuszcza Paryż. Jego nowym/starym klubem być może będzie FC Barcelona.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE