Bartosz Bereszyński miał swój moment! Dziękował mu sam Osimhen [WIDEO]

Data:

Bartosz Bereszyński długo na to czekał. Reprezentant Polski wreszcie miał swój moment i pięknym podaniem obsłużył Victora Osimhena. Napastnik mistrzów Włoch nie miał problemu, żeby umieścić piłkę w siatce. Całe spotkanie zakończyło się dla Napoli jednak tylko remisem z Bologną.

Napoli wyraźnie jest już w wakacyjnej formie. Po tym, jak ekipa spod Wezuwiusza zdobyła pierwszy tytuł mistrzowski po ponad trzech dekadach oczekiwania, wyraźnie spuściła z tonu. Potwierdzeniem tego był niedzielny mecz z Bologną.

W pierwszym składzie na to spotkanie znalazł się Bartosz Bereszyński. Reprezentant Polski dostał swoją szansę dopiero po zdobyciu przez drużynę Scudetto, ale stara się ją wykorzystać. Potwierdził to w meczu z Bologną, w którym zaliczył ładną asystę do Victora Osimhena.

Była dokładnie 54.minuta gry. To wtedy Bereszyński przechwycił piłkę, pociągnął z nią kilkanaście metrów i idealnym, prostopadłym podaniem uruchomił napastnika Napoli. Ten zachował się jak trzeba w polu karnym przeciwnika i wykończył całą akcję golem.

Wówczas było 2:0 dla Napoli. Bologna jednak się nie poddała i odrobiła straty, strzelając gościom dwa gole i doprowadzając do remisu 2:2.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE