Jerzy Brzęczek nie wiedział, że jest na wizji. Powiedział o jedno zdanie za dużo [WIDEO]

Data:

Jerzy Brzęczek zapomniał się w studiu TVP. Podczas finału Ligi Mistrzów wypowiedział słowa, które w telewizji padają tylko poza kamerami. Mamy wideo.

Za nami finał Ligi Mistrzów. Po wyrównanym meczu Manchester City pokonał 1:0 Inter Mediolan i sięgnął po najważniejsze trofeum w europejskiej piłce klubowej. Dla Manchesteru City jest to pierwsze zwycięstwo w Lidze Mistrzów w całej historii klubu. Jedynego gola w meczu zdobył Rodri.

Mecz był transmitowany przez dwie polskie telewizje. Widzowie mogli oglądać mecz w Polsacie Sport Premium i w TVP. W tej drugiej telewizji gościem telewizyjnego studia był Jerzy Brzęczek.

Były selekcjoner reprezentacji Polski w pewnym momencie trwania meczu po prostu się zapomniał. – Patrz, jak ci skur****** grają, nie? – wypalił w trakcie relacji na żywo w TVP. Poniżej zamieszczamy wideo z całego wydarzenia.

Na usprawiedliwienie możemy dodać, że była to wyjątkowa transmisja. Widzowie TVP mogli wybrać pomiędzy meczem z klasycznym komentarzem ze stadionu, a transmisją z komentarzem gości w studiu. Jerzy Brzęczek w studiu był w towarzystwie m.in. Mateusza Borka i Jakuba Wawrzyniaka.

Jerzy Brzęczek po zwolnieniu jesienią 2022 roku z Wisły Kraków nie ma obecnie klubu. W weekend pojawiły się plotki, że jest jednym z kandydatów do objęcia stanowiska trenera Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE