Zapisać nazwisko, to przyszły reprezentant! Piękna bramka Polaka w LKE [WIDEO]

Data:

To może być jeden z najbardziej niespodziewanych kadrowiczów. Oczywiście pod warunkiem, że nowy selekcjoner reprezentacji Polski – Michał Probierz – postawi właśnie na niego. Nawet jeśli nie na tym zgrupowaniu, to na tego zawodnika na pewno warto zwrócić uwagę.

Mowa o Jakubie Piotrowskim, 26-letnim pomocniku. Zawodnik, który w 2018 roku opuścił PKO BP Ekstraklasę, znalazł swoje miejsce w Bułgarii. W zespole Łudogorec Razgrad środkowy pomocnik rodem z Torunia występuje od ubiegłego roku i prezentuje się z każdym miesiącem coraz lepiej.

W tym sezonie w lidze bułgarskiej zagrał już w pięciu meczach, w których zdobył dwie bramki. Z przytupem rozpoczął także rozgrywki Ligi Konferencji Europy, gdzie w pierwszej kolejce jego zespół podejmował u siebie Spartaka Trnava. Skąd inąd drużynę w Polsce bardzo dobrze znaną.

Przez całą pierwszą połowę utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugiej połowie jednak Jakub Piotrowski i jego koledzy wrzucili wyższy bieg, a Polak miał przy tym duży udział.

Piotrowski zaczął strzelanie w 50.minucie meczu, gdy podwyższył wynik na 2:0. Polak skierował piłkę z bliska do bramki po dograniu Matiasa Tissery. Piotrowski trafił do siatki raz jeszcze, bardziej efektownie, zza pola karnego, a mecz zakończył się wynikiem 4:0. Oba gole zamieszczamy poniżej.

Po pierwszej połowie Łudogorec jest liderem swojej grupy. W następnej kolejce Ligi Konferencji Europy ekipę Piotrowskiego czeka trudniejsze wyzwanie. Tym razem rywalem będzie duński FC Nordsjaelland.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE