Mateusz Borek drwi z Krzysztofa Stanowskiego. „Ja też robię odliczanie”

Data:

Krzysztof Stanowski odchodzi z Kanału Sportowego. To fakt. Nie da się jednak ukryć, że wszystkie osoby, które współtworzyły ten projekt od końca 2019 roku, nie rozstają się ze „Stanem” w najlepszych stosunkach. Świadczą o tym najnowsze „uprzejmości” na twitterze.

Krzysztof Stanowski ogłosił swoją decyzję o odejściu z Kanału Sportowego pod koniec poprzedniego tygodnia. To wówczas Krzysztof Stanowski wypowiedział umowę o świadczenie usług łączącą go z Kanałem Sportowym, a ten zwolnił go z obowiązku realizacji programów. Początkowo „Stan” informował bowiem, że będzie musiał świadczyć usługi jeszcze przez trzy miesiące.

Od początku to właśnie on był największym motorem napędowym całego Kanału Sportowego. To produkcje z nim oglądały się najlepiej. Sam Krzysztof Stanowski podał, że na 400 najlepiej oglądanych filmów, 307 było jego autorstwa, bądź z jego udziałem. To zresztą łatwo sprawdzić. Jego autorskie programy, jak np. „Dziennikarskie Zero” często biły rekordy popularności.

Teraz jednak doszło do rozstania. Co zostało już podkreślone w oświadczeniu Kanału Sportowego, Krzysztof Stanowski został zwolniony ze świadczenia usług i na łamach tego kanału nie będzie już występował.

Choć oświadczenia i Stanowskiego i samego Kanału Sportowego były bardzo kurtuazyjne, to widać, że pomiędzy „Stanem”, a pozostałymi założycielami iskrzy. Dowodem na to są ostatnie wpisy na platformie X (dawniej twitter). Stanowski bowiem od kilku dni publikuje na swoim profilu jedną liczbę. Ta liczba z każdym dniem maleje, więc wygląda to na jakąś formę odliczania.

Na podobny wpis zdecydował się w środę Mateusz Borek. Współzałożyciel Kanału Sportowego i komentator TVP opublikował wpis, na którym widnieje jedynie liczba „14”. Internauci od razu podchwycili więc, że jest to przytyk w kierunku Stanowskiego. Na pytanie jednego z internautów Mateusz Borek odpowiedział. – Ja też robię odliczanie. To podobno modne jest teraz.

Co o tym wszystkim myślicie?

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE