Kolejna gwiazda odchodzi z Kanału Sportowego. „To przez Stanowskiego”

Data:

Kanał Sportowy. W Kanale Sportowym dochodzi do kolejnej, ważnej zmiany. Okazuje się bowiem, że razem z Krzysztofem Stanowskim odchodzi stamtąd inna gwiazda. To Robert Mazurek, który razem ze „Stanem” prowadził program „MAZUREK & STANOWSKI”.

Kanał Sportowy przechodzi ogromne zmiany. Przypomnijmy bowiem, że w piątek (13 października) o swoim odejściu poinformował jeden z założycieli całego projektu – czyli Krzysztof Stanowski. Kilka godzin później swoje oświadczenie w tej sprawie wydał już sam Kanał Sportowy.

Jak się miało okazać, nie był to koniec zmian. Już następnego dnia – w sobotę 14 października – o swoim odejściu poinformował Robert Mazurek. Znany dziennikarz zamieścił krótki wpis na portalu X (dawniej twitter).

– Szanowni, Żegnam się z Kanałem Sportowym, ale nie z Państwem. To przez Krzysztofa Stanowskiego zszedłem na złą drogę i zostałem jutuberem, niewykluczone, że jeszcze trochę nim pobędę – napisał Robert Mazurek.

Program „MAZUREK & STANOWSKI” był jednym z najchętniej oglądanych w całym Kanale Sportowym. Niektóre odcinki, jak np. numer 84 opatrzony tytułem „POLICJA, GAJEWSKA, ZIELONA GRANICA I PŁASKA ZIEMIA” miał ponad pół miliona wyświetleń.

Internauci już spekulują, że projekt Stanowskiego i Mazurka powróci, ale już w innym kanale na YouTube. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE