To wideo jest hitem! Tak Probierz motywował piłkarzy w przerwie meczu z Mołdawią [WIDEO]

Data:

Takiego trenera oczekiwali chyba wszyscy kibice. Michał Probierz w przerwie meczu Polska – Mołdawia wygłosił płomienną przemowę do naszych reprezentantów. Wszystko zostało nagrane i pokazane we vlogu Łączy Nas Piłka. Wideo szybko stało się hitem.

Do przerwy to był fatalny występ naszej kadry. Reprezentacja Polski przegrywała bowiem z Mołdawią 0:1, w meczu właściwie o wszystko. W przerwie trener Michał Probierz musiał natknąć piłkarzy do dużo lepszej gry. Kilka dni po meczu jego przemowę mogliśmy obejrzeć jego przemowę za sprawą kanału Łączy Nas Piłka.

– Panowie, jest kur** 50 tysięcy ludzi na stadionie. Są ludzie, którzy w was wierzą. Jest trener, który w was wierzy. To wy musicie teraz sami uwierzyć w siebie. Jeszcze raz wam mówię – nie wierzycie w ogóle w siebie i w swoje umiejętności. Potraficie każdy grać w piłkę, tylko sprzedać to teraz na boisku. Zabrać piłkę, wygrać pojedynek, wywalczyć.

– Spójrzcie na siebie i uwierzcie trochę w siebie. Każdy gra w jednym czy drugim klubie, każdy jest wiodącą postacią. Przekazać to teraz na boisku. Wyjść, pokazać charakter i uwierzyć w siebie. Jak nie wierzycie, to wam mówię – trener w was wierzy. Wyjść na boisko i wygrać ten mecz – przemawiał do piłkarzy reprezentacji Polski selekcjoner Michał Probierz.

Przemowa podziałała, ale to było za mało. Polacy w drugiej zdominowali swojego rywala, dość szybko wyrównali za sprawą Karola Świderskiego, ale później nie udało się zdobyć zwycięskiego gola. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Taki wynik oznacza, że nasza szansa na bezpośredni awans na EURO jest tylko matematyczna.

Poniżej zamieszczamy zapis całej, półtoraminutowej przemowy Michała Probierza w przerwie meczu z Mołdawią. Zobaczcie sami poniżej.

Zamieszczamy również całe kulisy Łączy Nas Piłka z meczu Polska – Mołdawia. Link do całego materiału na YouTube poniżej. Powyżej zamieszczony jest bowiem tylko skrót większej całości.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE