Mateusz Borek wściekły na zachowanie Lewandowskiego. „Dla mnie to jest śmieszne”

Data:

Mateusz Borek mocno komentuje sytuację wokół reprezentacji Polski. Znany komentator, dziennikarz i współzałożyciel Kanału Sportowego jest szczególnie zażenowany zachowaniem Roberta Lewandowskiego i innych liderów kadry.

Choć ostatni mecz reprezentacja Polski zagrała 4 grudnia, to echa jej występów słychać do dzisiaj. Wiemy już, że z kadrą żegna się trener Michniewicz, a poszukiwania jego następcy trwają w najlepsze.

Z wielu informacji medialnych wynika, że pozycję Michniewicza podkopał konflikt z kluczowymi reprezentantami. Problem jednak w tym, że żadnego kadrowicz nie powiedział o tym publicznie. To wkurza Mateusza Borka.

– Najgorsze jest to, że dziennikarz ma trzech zawodników, którzy mu mówią: „Ja ci powiem, jak było, tylko napisz bez mojego nazwiska”. A czas z tym skończyć, bo to jest cały czas teza przeciwko tezie, fakty przeciwko faktom – grzmiał Borek w programie „Moc Futbolu”.

Jego zdaniem, w tej sytuacji powinni wypowiedzieć się najważniejsi reprezentanci. Wśród nich Borek wymienia Roberta Lewandowskiego. – Dla mnie to jest śmieszne, jak w tej chwili wygląda komunikacja reprezentacji Polski z polskim kibicem. Ja nie wiem, dlaczego Robert udziela wywiadów w „Kickerze”, „Mundo Deportivo”, w Sky’u, a nie doczekałem się dużego, treściwego, szczegółowego wywiadu w Polsce poza kilkoma pytaniami ogólnymi Onetu.

– Ja nie wiem, czemu się nie wypowiada Szczęsny, Krychowiak, cała grupa zawodników – dodał.

Taka otwarta krytyka Roberta Lewandowskiego może zaskakiwać. Wszak kiedyś Mateusz Borek nie krył bliskiej relacji z naszym najlepszym napastnikiem. Był bowiem nawet gościem na jego urodzinach.

Nowego selekcjonera reprezentacji Polski najpewniej poznamy w styczniu.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE