Co za zwrot! Roberto Martinez wciąż może objąć polską kadrę

Data:

Niedawno informowaliśmy, że Roberto Martinez może objąć jedną z drużyn klubowych, co wyklucza jego pracę z reprezentacją Polski. Tymczasem sytuacja uległa diametralnej zmianie.

Roberto Martinez od kilku tygodni wymieniany jest jako jeden z głównych kandydatów do objęcia reprezentacji Polski. Hiszpan ma doświadczenie z pracą z drużynami narodowymi. Przez kilka ostatnich lat zawiadował bowiem reprezentacją Belgii.

Sam zainteresowany w rozmowach z polskimi mediami nie wykluczał podjęcia rozmów z PZPN. Ostatnio pojawiły się jednak informacje, które wskazywałyby, że Martinez raczej nie zostanie selekcjonerem naszej kadry.

W belgijskich mediach zaroiło się bowiem od spekulacji, iż Martinez miałby objąć Club Brugge. Belgijski zespół chwilę wcześniej zwolnił swojego dotychczasowego szkoleniowca. Więcej TUTAJ.

Co za zwrot. Roberto Martinez wciąż w grze?

Minęło kilka dni i okazuje się, że Hiszpan jednak nie obejmie drużyny z Brugii. Klub znalazł bowiem innego trenera. Zespół poprowadzi Anglik, Scott Parker, który pracował m.in. w Fulham czy ostatnio w AFC Bournemouth.

– Scott Parker został zatrudniony jako trener belgijskiego klubu piłkarskiego Club Brugge. 42-latek był bez pracy, odkąd został zwolniony w sierpniu z angielskiego Bournemouth. Szkoleniowiec stracił pracę, gdyż wyrażał niezadowolenie z polityki transferowej klubu Premier League – napisał dziś serwis sport.tvp.pl.

Ta informacja świadczy o tym, że Roberto Martinez wciąż pozostaje w grze, jako kandydat na selekcjonera biało-czerwonych. Prezes PZPN Cezary Kulesza ujawnił niedawno, że szkoleniowca poznamy po nowym roku. Nie pozostaje nam więc innego, jak czekać.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE