Michniewicz wyjawił nazwisko swojego następcy? Tajemniczy wpis byłego selekcjonera

Data:

Czesław Michniewicz przestał pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski wraz z końcem poprzedniego roku. Od tego minęło już trochę czasu, ale wciąż nie znamy i jego następcy. Wygląda więc na to, że były selekcjoner sam postanowił podgrzać atmosferę. Dodał bowiem tajemniczy wpis.

Czesław Michniewicz pożegnał się z pracą po jedenastomiesięcznej kadencji. Wykonał wszystkie zadania: utrzymał reprezentację w najwyższej dywizji Ligi Narodów, awansował na Mundial, a nim nasza kadra wyszła z grupy. Osobną kwestią był jednak styl prezentowany przez drużynę narodową i afery, które jedna po drugiej wybuchały już po powrocie z mistrzostw świata.

Nic więc dziwnego, że jego kadencja dobiegła końca. Od tego momentu poszukiwany jest następca Michniewicza, choć te poszukiwania idą wyjątkowo powoli. Wszystko wskazuje na to, że nowego selekcjonera poznamy dopiero pod koniec stycznia.

Michniewicz w tej sytuacji postanowił sam podgrzać atmosferę. Dodał bowiem w mediach społecznościowych tajemniczy wpis. Czyżby wskazywał swojego następcę?

Probierz i Michniewicz

Były selekcjoner opublikował zdjęcie ze spotkania z trenerem Michałem Probierzem, z którym wybrał się do jednej z restauracji w Gdyni. Michniewicz fotografię spuentował wymowny opisem: „Były i przyszły” – sugerując pół żartem pół serio, że w przyszłości to właśnie obecny szkoleniowiec kadry U-21 obejmie seniorską drużynę narodową.

Widzielibyście Michała Probierza w roli selekcjonera reprezentacji Polski?

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj